Huesca – Real Betis Maçı Justin Tv’de İzlenir 11 Ocak 2021

Huesca-Real Betis canlı yayınına, takım haberlerine ve diğer maç detaylarına baktığımızda Huesca Pazartesi günü yaklaşan LaLiga karşılaşmasında Real Betis ile mücadele ediyor.

Huesca Real Betis’e karşı 
SD Huesca’nın herhangi bir yeni yarası veya büyük endişesi yok. Baş antrenör Michel, sakatlığı nedeniyle sahadan uzak kaldığı için Pablo Maffeo’yu çağıramayacak. Ayrıca, Betis’e karşı oynadığı maç için şüpheli olmaya devam ettiği için Sandro Ramirez’in uygunluğunu ve kullanılabilirliğini sorgulayacak.

Real Betis ise boş bir kadroyla maça girecek. Manuel Pellegrini daha az seçeneğe sahip olacak ve çok sayıda kilit oyuncu olmadan oynamak zorunda kalacak. Üçlü, kendi yaralanmaları nedeniyle kenarda kalırken, ziyaretçiler Dani Martin, William Carvalho ve Victor Camarasa’nın hizmetlerinden mahrum kalacak. Koronavirüs için pozitif test ettikten sonra herkes tecrit altında olduğundan Joaquin, Martin Montoya, Andres Guardado ve Alex Moreno olmadan da yapacaklar. Cristian Tello ve Marc Bartra’nın maç için büyük şüpheleri var, Guido Rodriguez ise cezasının ardından kullanılamayacak.

Huesca vs Real Betis Oynayan 11 (Öngörülen)
Huesca – Alvaro Fernandez, Dimitris Siovas, Javi Galan, Pedro Lopez, Pablo Insua, Javier Ontiveros, Mikel Rico, Pedro Mosquera, Borja Garcia, Rafa Mir, David Ferreiro

Real Betis – Claudio Bravo, Victor Ruiz, Juan Miranda, Aissa Mandi, Emerson, Sergio Canales, Paul Akouokou, Nabil Fekir, Diego Lainez, Loren Moron, Aitor Ruibal

Huesca vs Real Betis tahmini
Huesca, atılan gol sayısında üçüncü en düşük sıradaki takım olmaya devam ettiği için golün önünde sorunlarla karşı karşıya. Ancak rakipleri Real Betis zayıf bir savunma rekoruna sahip ve bu sezon şimdiden 26 gol sızdırdı. Her iki takım da kazanmayı hedefleyen tüm silahları ateşleyerek çıkmayı umacak. Tarafın kalitesi ve derinliği göz önüne alındığında, maçın sonucu olarak ziyaretçiler için bir galibiyet tahmin ediyoruz. Tahmin: Huesca 0-2 Real Betis.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir